درخواست دوستانه

بسم الله الرحمن الرحيم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

حدود دو ماه پیش که تهران بودم، به محل کار یکی از دوستانم رفتم. از هر دری با هم صحبت کردیم. لابلای حرف هایش به من گفت ( شنیده ام نظریه پرداز شده ای ). نمی دانم این مطلب را جدی گفت یا با من شوخی کرد اما واقعا ترسیدم. چیزی که از آن فراری بودم همین اتهام بود. یعنی در واقع نگران بودم که طرح برخی نظرات، اینگونه تفصیر و تعبیر شود. اینک که وبلاگ این فرصت را به نحوی مقتضی و با امکان شرح و بسط فراوان، در اختیار همه قرار داده است، چقدر خوب و شایسته است که از این فرصت برای گفت و گو با یکدیگر استفاده کنیم. این کار نظریه پردازی نیست. سخن گفتن از بینش خودمان است.

امروز می خواستم مطلب مندرج در ( بیماری توهم ) را تکمیل کنم اما پیش از آن دیدم به بعضی دوستانم جسارت شده یا به عبارت دیگر با ایشان دور از ادب علمی مخاطبه شده است. لذا از کلیه دوستان دیروز و امروز عاجزانه درخواست می کنم حرمت یکدیگر را نگاه دارند. برادران محترم، قرار بر این است که با هم بحث و گفت و گو کنیم نه توهین و طرد. کسی که برای بینش خود دارای منطق و برهان است، از زبان ادب و احترام بهره می گیرد. به همین دلیل رعایت این چارچوب را ملتمسانه از تمامی دوستان خواهانم.

امیدوارم با رعایت این نکته، فضای گفت و گو برای همه میسر گردیده و ناگفته ها بازگو شوند. دست همه برادران را صمیمانه می فشارم و آرزومند سلامتی و سعادت تمامی ایشان هستم.

 

/ 5 نظر / 21 بازدید
fhfhjghg

دئذتنذ

dfs

سمککمضخحت

آفتاب

آقای فرهمند:من دیشب برای اوتین بار به وبلاگ شما سر زدم و این قدر ناراحت شدم که خودم را اینگونه تخلیه کردم.اما باز هم میگویم که بیخیال و حمید دو انسان احمق و بفیوزند.با تشکر خواهشن بگذارید حرف دلمان را بزنیم.

سایه

حاج محسن سلام بابا اجازه بده مردم حرف دلشونو بزنند. منم با حرف آفتاب موافقم دیگه دوره این آدما تموم شدست و باید به زودی فرار کنند }ون من و گروهم براشون برنامه ها داریم.منوبلاگتو دزدکی بیدا کردم.راضی باش.

دوست

سلام تيعيدی جان ؛ شايد ما انسانهای ترسو بتونيم از طرق وبلاگ تو حرف دلمون را بيک مشت آدم از خدا بيخبر بزنيم تبعيدی جان خودت از دست حميد و مسعود و امثال اينها زياد کشيدی پس چرا ناراحت ميشی اگه راجب اينها حرفی زده بشه بابا تو چرا اينجوری هستی باز هم می گم مرگ اینها زودتر از اونچه که فکر کنیم میرسه خدا و امام زمان بفریادشون برسه دل خیلیها را خون کردن حالام برای خودشون و نو چه هاشون پیام دارم مردین بیان حرف بزنین جواب بگیرین